پرورش میلورم : برنامه اندرویدی آموزش جامع پرورش میل ورم در خانه

در برنامه اندرویدی آموزش جامع پرورش میل ورم در خانه به شما از ابتدایی ترین مراحل شروع کار تا مراحل پایانی آموزش داده شده است.

دانلود از بازار

میل ورم یکی از بهترین منابع تولید پروتئین برای انواع طیور ، آبزیان ، خزندگان و پستانداران می باشد.

این لارو به دلیل زندگی در سبوس گندم و تغذیه از مواد گیاهی، فاقد هرگونه انگل می باشد که بهترین گزینه برای تغذیه حیوانات، پرندگان و حتی خود انسان است. به گونه ای که این لارو در آینده می تواند یکی از گزینه های اصلی خوراک انسان باشد.

اگر شما هم به دنبال راهی هستید تا میزان پروتئین دریافتی روزانه حیوانات خانگی و حتی خودتان را به راحتی و ارزان بالا ببرید، فضای زیادی را اشغال نکنید و به زیرساخت خاصی احتیاج نداشته باشید، پس به دنبال چیزی به جز کرم های میل ورم نگردید. همچنین پرورش میل ورم یک گزینه مناسب برای شغل دوم و حتی شغل اول برای کسب درآمد شما می باشد.

میل ورم را به عنوان یک منبع پروتئین خالص می توان در خوراک انواع آبزیان ، خزندگان ، پستانداران و ماکیان استفاده کرد. شما بجای پرداخت هزینه های زیاد و شرکت در کلاس های آموزشی به راحتی با دانلود این برنامه مفید راه پرورش میل ورم در خانه را آموزش ببینید.

برای دانلود این برنامه مفید در کافه بازار به لینک پایین مراجعه کنید :

دانلود از بازار

همچنین برای مشاهده و دانلود دیگر برنامه های آموزشی مجموعه طیورکده به لینک پایین مراجعه کنید :

آموزش تکثیر و پرورش میل ورم

موارد مصرف میل ورم

لارو میل ورم برای مصرف غذای پرندگان: غذای کاملا طبیعی و مقوی با پروتئین بسیار بالا برای پرورش و رشد انواع قناری ،بلوبردها، سهره ها، بلبل هزار دستان، سینه سرخ ها، سار ها، توکاها، الیکایی ها، صعوه جنگلی، توکای سیاه، چرخ ریسکها، دارکوبها، شانه بسر، جغد، کوکو، بلبل خرما، شاهین، دلیجه، زردپره، زنبور خوار گلوخرمایی، آبچلیک، خروس کولی، چرخ رسیک بزرک، کمرکلی، گنجشک، دم جنبانک، چکاوک، چکچک، سنگ چشم، طرقه، کبک، سهره آواز خوان، سهره قناری، انواع گونه از سهره، انواع گونه از قناری، انواع گونه فنچ، بلبل خالدار، جوجه ها، بوقلمون ، مرغ شاخدار ، قرقاول بزرگ ، بلدرچین ، اردک خانگی ،مرغ خانگی، پرندگان کوچک مثل فنچ ها.

میل ورم جهت تغذیه ی آبزیان: استفاده از این کرم برای ماهیان زینتی، پرندگان و انواع خزندگان در سراسر دنیا بسیار رایج بوده و حتی در مرغداری ها و مراکز پرورش پرندگان زینتی بعنوان یک وعده ی غذایی به مولدین داده میشود. بدلیل رغبت و شوق بسیار زیاد پرندگان می توان از این کرم ها بطور متوالی استفاده کرد.

میل ورم برای مصرف غذای طیور: امروزه بسیاری از پرورش دهندگان طیور از این کرم ها برای کیفیت و شادابی طیور خود استفاده می کنند.ازانجای که این کرم ها خود از سبوس ، جو ،سویا، تغذیه می نمایند بهترین مکمل غذایی برای پرورش مرغ ، بوقلمون ، بلدرچین و … می باشند که نتیجه آن رشد پرنده و تولید گوشت کاملا طبیعی و باکیفیت می باشد.

لارو میل ورم برای مصرف غذای انواع ماهی ها: میل ورم ها غذای فوق العاده پرانرژی و با پروتئین باکیفیت برای پرورش ماهی های گرم سیری و سرد سیری و همچنین ماهی های آکواریومی و گوشت خوار محسوب می شوند .از جمله (قزل آلا، اسکار، فرانتوزا، سیچلاید،انواع گونه از سیچلاید، فلاور، فلاور هورن، کوی، آروانا، پیرانا،دسیکس، پنکوسی، چاقو ماهی، دالر، فیل ماهی، کوپی، کت فیش، باراکودا، فایتر و …)

لارو میل ورم برای مصرف طعمه برای ماهیگیران و صیادان: میلورم ها مهمترین طعمه برای نشیمن گاه پرندگان ، ماهی قزل آلا ، کپور، کفال، ارنج، سفید، ماهیان گرم سیری و سردسیری محسوب می شوند. کرم میل ورم بهترین غذا برای انواع لاکپشت ها (لاکپشت های آبزی از تمام گونه ها)، خزنده ها،انواع انول ها،اژده های ریش دار، آفتاب پرست ها، جکوها، قورباغه ها،وزغ ها،سمندرها ، نیوت ها و …

لارو میل ورم غذای محبوب انوع پستانداران کوچک مثل موش ها ،موش کور ، موش صحرایی، مارموست ها،خفاش ها، رت ها، پستانداران حشره خوار و جنبنده خوار کرم میل ورم غذایی برای عقرب ها و مانتیس ها،صد پاها،عنکبوت ها و …

آموزش صفر تا صد پرورش میل ورم

همچنین برای مشاهده و دانلود دیگر برنامه های آموزشی مجموعه طیورکده به لینک پایین مراجعه کنید :

اشتراک گذاری: