کتاب اندرویدی آموزش جامع کسب درآمد با پرورش مرغ بومی تخمگذار

در این مطلب ما لینک دانلود کتاب اندرویدی آموزش جامع کسب درآمد و پرورش مرغ بومی تخمگذار را برای شما قرار داده ایم. در این برنامه آموزشی از ابتدایی ترین مراحل شروع کار تا تولید و کسب درآمد توضیح داده شده است.

دانلود مستقیم

دانلود از بازار

اگر شما به تازگی کار پرورش مرغ را می خواهید شروع کنید و یا پرورش دهنده هستید و به خاطر نداشتن تجربه کافی ضرر بسیاری کرده اید، دانلود این کتاب آموزشی را به شما توصیه می کنیم.

لازم به ذکر است که این فایل دانلوی با فرمت apk می باشد و فقط بر روی دستگاه های اندرویدی قابل اجرا است.

مرغ بومی در مقایسه با بسیاری از نژادها در برابر بیماری و سرما مقاوم بوده و گزینه مناسبی برای پرورش طیور و کسب درامد از این طریق می باشد. مرغ بومی و یا محلی هم برای تخمگذاری و هم برای تولید گوشت مناسب است و برخلاف مرغ های صنعتی در بیشتر مناطق قابل پرورش میباشد.

البته برای هر دو هدف تجاری (تخمگذار و یا گوشتی) مرغ بومی نیز دستخوش اصلاح ژنتیکی شده تا بدین ترتیب بتوان حداکثر بازدهی تولید را از آنها به دست آورد. پرورش مرغ بومی را می توان با سرمایه پایین نیز شروع کرد و به مرور زمان مزرعه خود را گسترش داد.

دانلود آموزش پرورش مرغ بومی

برای دانلود مستقیم این برنامه مفید به لینک پایین مراجعه کنید:

دانلود مستقیم

همچنین شما می توانید این برنامه را در کافه بازار نیز دانلود کنید:

دانلود از بازار

 

پرورش مرغ بومی یکی از کسب‌وکارهایی کوچکی است که معمولاً به‌صورت خانگی در روستاها انجام می شود و در جهت خودکفایی خانواده‌ها ازلحاظ تأمین گوشت و تخم‌مرغ و همین‌طور به‌عنوان شغل دوم و در صورت استمرار و توسعه، به‌عنوان شغل اولیه اقتصاد خانواده های روستایی کمک می کند.

آموزش کامل پرورش مرغ بومی

چرا باید مرغ بومی پرورش دهیم؟
پرورش مرغ محلی در خانه، ‌یکی از کسب‌وکارهایی است که با توجه به افزایش نرخ ارز در شرایط کنونی و به طبع افزایش روزانه قیمت ها و ناکافی بودن درآمدها، می تواند به‌عنوان شغل دوم و یا درصورتی‌که پشتکار زیاد داشته باشید، به‌عنوان شغل اول، در شهرهای خیلی کوچک و مخصوصاً در روستاها به اقتصاد خانواده و حتی کشور کمک کند.
پرورش مرغ محلی در خانه مثال عینی از کارکرد اثر پروانه ای در اقتصاد است. روزی که چینی ها تصمیم گرفتند اقتصادشان را رونق دهند؛ با شعار یک‌خانه، یک کارخانه شروع کنند. شعاری که با کمک اثر پروانه ای، چین را به یک ابرقدرت اقتصادی تبدیل کرد. امروز ما نیز نیاز به یک کسب‌وکارهای خانگی داریم که بتواند با اثر پروانه ای اقتصاد ایران را دوباره متولد کند. اثر پروانه ای؛ همان اثر تغییری کوچکی است که می تواند منجر به تغییرات بزرگ شود. پرورش مرغ محلی در خانه‌یکی از این کسب‌وکارها خانگی است.

مرغ بومی در چند ماهگی تخمگذار می شود

یکی از مزیت های اصلی و بسیار مهم پرورش مرغ بومی مقاوم بودن آنها در برابر بیماری بوده و آنها خوراک کمتری مصرف میکنند. همچنین هدف اصلی پرورش مرغ بومی تولید تخم مرغ های محلی بوده و در واقع درامد اصلی پرورش دهنده از طریق فروش تخم مرغ محلی به دست می آید. با توجه به اینکه قیمت تخم مرغ محلی بیش تر از تخم مرغ های سفید می باشد و خواهان زیادی دارد، پرورش مرغ تخمگذار سود بالایی دارد.


مجموعه طیورکده پرورش دهنده اصیل ترین نژاد مرغ و خروس زینتی و لاری می باشد. برای آگاهی از موجود بودن از طریق شبکه های اجتماعی طیورکده با ما در ارتباط باشید.

 

اشتراک گذاری: